eetkamerstoel - 4-poots + greep - stof pala - Lichtgrijs
Michiel
{{selectedVariant.PriceGroupDescription}}- Verkrijgbaar in 4 kleuren
- Verkrijgbaar met 4 frames
- Stoere microvezelstof met lederlook
eetkamerstoel - 4-poots + greep - stof pala - Lichtgrijs
eetkamerstoel - 4-poots + greep - stof pala - Lichtgrijs
Michiel
{{selectedVariant.PriceGroupDescription}}Stel samen in jouw dichtstbijzijnde winkel
Kies zelf de kleur, uitvoering en samenstelling uit een uitgebreid aanbod. Een medewerker denkt met je mee, zodat het product precies wordt wat je voor ogen hebt. Dit product bestel je in de winkel. Voeg het toe aan je wensenlijst en maak een afspraak.
Deze functie werkt enkel op mobiele toestellen. Scan deze code met de camera van je toestel en bezoek onze mobiele website. Klik vervolgens op "Bekijk in je ruimte".
Het lichtgrijs van de kuip van deze eetkamerstoel contrasteert tof met de zwart metalen stoelpoten. Eetkamerstoel Michiel heeft een modern design en is in verschillende kleuren en uitvoeringen leverbaar. Deze uitvoering is bekleed met de lederlook Pala in de kleur licht grijs. Fijn is dat de verschillende kleuren ook onderling goed met elkaar te combineren zijn. Michiel is daarnaast met verschillende frames én als barstoel verkrijgbaar.
Pala is een microvezelstof gemaakt van 100% polyester en heeft een voelbare nervenstructuur en de uitstraling van leder. Pala is zeer sterk en daardoor geschikt voor zeer intensief zitgebruik. Daarnaast is de bekleding ook vocht- en vuilafwerend. Ondanks dat Pala zeer kleurvast is, is het altijd beter om jouw meubels niet in direct (zon-)licht te zetten of te zorgen dat de meubels regelmatig van plek wisselen. Andere kenmerken zijn plooivorming en glans die op het zitvlak ontstaat. Onderhoud je bekleding met de CARE+ Textile Care set.
Bijpassende producten
Configureer dit product in 3D en speel met samenstelling, materiaal en kleuren tot het naar wens is. Klik daarna op "Afspraak" om een afspraak te maken. Daar wordt jouw configuratie precies op maat voor je gemaakt.
De 3D-modellen zijn een digitale weergave. Kleuren, structuur en afmetingen kunnen in werkelijkheid licht afwijken.



door op de naam van de stof te klikken. U kunt filteren met de kleurkeuzes bovenaan of u kunt eenvoudig door de verschillende keuzes en stofgroepen scrollen.
Indien er poten te kiezen zijn, is dit altijd de tweede keuze. Open het veld door op de omschrijving te klikken en klik vervolgens op de gewenste poot.